1. Przeżywamy dziś XXIX Niedzielę zwykłą, nazywana niedzielą misyjną. Musimy sobie uświadomić, że nasze chrzcielne powołanie wzywa nas do odpowiedzialności za dzieło głoszenia ewangelii.  Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30. Różaniec to modlitwa, która prowadzi nas wraz z Maryją do naszego Zbawiciela.

2. W ubiegłą niedzielę, w ramach Dnia Papieskiego wspieraliśmy naszymi ofiarami materialnymi i modlitwą Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zebraliśmy 1021 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Zebraliśmy 5547 zł. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

4. W środę nowenna Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na tę modlitwę.

5. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do uwielbienia Jezusa obecnego w Eucharystii. Podczas adoracji można skorzystać z sakramentu pokuty.

6. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnegoNiedzieli.

w poniedziałek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża,

8. 26 października (piątek) 2018 r. o godz. 19.00 w naszym kościele odbędzie się koncert pt. Pieśni przejścia, na który złożą się polskie pieśni obrzędowe z dominacją lubelskich pieśni żałobnych. Koncert w wykonaniu Pawła Grochockiego, Pawła Odorowicza (altówka) oraz Joanny Chmielewskiej (wokal).

9. Odeszli do wieczności Barbara Kulawik i Jan Karykowski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…