1. Przeżywamy dziś  IV Niedzielę zwykłą. Dzisiejsza liturgia zachęca nas do wdzięczności wobec Boga, który nas powołał z miłości do istnienia. On potrzebuje naszego otwarcia na Niego, by móc udzielać nam swojej miłości, dla naszego dobra, w sposób, jakiego sobie nawet nie jesteśmy w stanie wyobrazić. Po mszy świętej o godz. 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.  Nieszpory o godz. 17.30.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na tę modlitwę.

3. W czwartek od godz. 17.00 do 17.50 adoracja najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do modlitwy przed Jezusem eucharystycznym.

4. W piątek po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego

5. Do nabycia jest Gość niedzielny iNiedziela. Zachęcamy do lektury.

6. Trwają ferie szkolne. Pamiętajmy, by przypomnieć naszym najmłodszym o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie.

we wtorek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy,

w środę – św. męczenników Pawła i Towarzyszy,

9. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych.

10. W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności Jadwiga Kowalczyk i Krystyna Jaglewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…