1. Przeżywamy dziś  VII Niedzielę zwykłą. Dzisiaj Chrystus zaprasza nas do trudnej lekcji o przebaczeniu. Jezus pragnie, byśmy swoim miłosierdziem wznosili się ponad ludzką sprawiedliwość, tak, jak On, gdy na krzyżu prosił o przebaczenie dla swoich prześladowców.  Nieszpory o godz. 17.30.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na tę modlitwę.

3. W czwartek od godz. 17.00 do 17.50 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do modlitwy przed Jezusem eucharystycznym.

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych jedynie w piątek od godz. 9.00. Ksiądz wikariusz, z powodu pielgrzymki do Ziemi Świętej, odwiedzi chorych w sobotę, 9 marca od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.15.

5.  W najbliższy piątek, 1 marca, kancelaria parafialna będzie czynna do 17.15.

6. W sobotę, 2 marca o godz. 19.00, odbędzie się spotkanie rady parafialnej na plebanii.

7. Zachęcamy do czytania  Gościa niedzielnego Niedzieli