1. Przeżywamy dziś  III Niedzielę Wielkiego Postu. Słowo Boże przypomina nam o konieczności nawrócenia  czyli uznania Bożej woli i miłości  w naszym życiu, prowadzących do zbawienia. Prośmy w czasie Eucharystii za naszą wspólnotę parafialną rozpoczynającą rekolekcje wiekopostne, aby Bóg dał wszystkim dar wewnętrznej przemiany i przylgnięcia do Niego.
Ks. Krzysztofowi Wiśniewskiemu życzymy przede wszystkim daru Ducha świętego w prowadzeniu i przeżywaniu rekolekcji. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15.

2. Po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 6., 7., i 8. szkoły podstawowej i 3. gimnazjum. Obecność obowiązkowa.

3. W ubiegłą niedzielę wspieraliśmy naszą modlitwą i ofiarą materialną misje święte. Zebraliśmy 294 zł.  Bóg zapłać za złożone ofiary.

4. W środę kancelaria parafialna będzie nieczynna z powodu trwających rekolekcji wielkopostnych.

5. W czwartek od godz. 17.00 do 17.50 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do modlitwy przed Jezusem eucharystycznym.

6. W piątki jest odprawiana droga krzyżowa – o godz. 16.30 dla dzieci i młodzieży i o godz. 17.15 dla dorosłych. Za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali i Drogi krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

7. Zachęcamy do czytania  Gościa niedzielnego iNiedzieli