1. Przeżywamy dziś III Niedzielę Wielkanocną trwając w radości płynącej ze zmartwychwstania Chrystusa i rozpoczynamy Tydzień Biblijny, który będziemy przeżywać pod hasłem: „Głosili ewangelię mocą Ducha świętego” (1 P 1,12). Otwierajmy nasze serca na działanie Ducha Bożego, który przychodzi do nas szczególnie w Eucharystii i udziela nam swoich bogatych darów potrzebnych do tego, by być odważnymi świadkami Jezusa zmartwychwstałego.

2. Miesiąc maj jest poświęcony szczególnie Matce Bożej. Nabożeństwo ku czci NMP codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej.

3. W czwartek  adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Zapraszamy do modlitwy przed Jezusem obecnym w Eucharystii.

4. W piątek po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.

5. W następną niedzielę, 12 maja o godz. 10.30, nasza parafia będzie przeżywać uroczystość Pierwszej Komunii świętej. Pamiętajmy w modlitwie o dzieciach i ich rodzinach. Po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas ósmych i trzeciej gimnazjum.

6. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego Niedzieli

7. Od niedzieli przypadającej 19 maja do 11 listopada, msza święta o godz. 9.00 będzie odprawiana w kościele św. Marcina.

w poniedziałek – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba,

w środę – święto św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski,