1. Przeżywamy dziś IV Niedzielę Wielkanocną, która jednocześnie jest Światowym Dniem Modlitw o Powołania. Mam okazję, by prosić Pana żniwa i Pasterza owczarni Kościoła, Jezusa Chrystusa, o kapłanów, którzy będą naśladować Go swoim życiem oraz troszczyć się o Lud Boży. Dzisiejsza niedziela w naszej parafii jest dniem I Komunii świętej. Módlmy się w intencji dzieci i ich rodziców, aby swoją więź z Jezusem umacniali przez częste przyjmowanie Komunii świętej.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace remontowe w naszej świątyni. Wszystkim składamyBóg zapłać za złożone ofiary.

3. W poniedziałek o godz. 17.15 pierwsze nabożeństwo ku czci Matki Bożej fatimskiej, które połączymy z nabożeństwem majowym. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Miesiąc maj jest poświęcony szczególnie Matce Bożej. Nabożeństwo ku czci NMP codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy
za wstawiennictwem Matki Bożej.

5. W czwartek  adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Zapraszamy do modlitwy przed Jezusem obecnym w Eucharystii.

6. W piątek po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.

7. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnegoNiedzieli

8. Od niedzieli przypadającej 19 maja do 11 listopada, msza święta o godz. 9.00 będzie odprawiana w kościele św. Marcina.

we wtorek – święto św. Macieja, apostoła,

w czwartek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski,