1. Przeżywamy dziś V Niedzielę Wielkanocną. Pośród codziennych spraw zmierzamy do ostatecznej przemiany, do odzyskania pełnego podobieństwa do naszego Stwórcy i Zbawiciela. Jezus daje nam Ducha Miłości, by uzdolnić nas do przeżywania naszego życia w perspektywie wieczności. Dziś w naszej parafii przeżywamy rocznicę pierwszej Komunii święte.  Módlmy się w intencji dzieci i ich rodziców, aby swoją więź z Jezusem umacniali przez częste przyjmowanie Komunii świętej.

2. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w naszej świątyni. Zebraliśmy 4855 zł. Wszystkim składamy Bóg zapłaćza złożone ofiary.

3. Miesiąc maj jest poświęcony szczególnie Matce Bożej. Nabożeństwo ku czci NMP codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej.

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Zapraszamy do modlitwy przed Jezusem obecnym w Eucharystii.

5. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnegoNiedzieli

6. Od niedzieli przypadającej 19 maja do 11 listopada, msza święta o godz. 9.00 będzie odprawiana w kościele św. Marcina.

w piątek – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych,