1. Przeżywamy dziś VI Niedzielę Wielkanocną. Chrystus zmartwychwstały jest zawsze obecny w swoim Kościele i prowadzi nas przez dar Ducha Świętego, byśmy przyjmowali i poznawali prawdy Boże. Otwierajmy nasze serca na Jego zbawcze działanie.

2. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w intencjach całego kościoła i nas samych codziennie o godz. 17.30.

3. W poniedziałek, wtorek i środę obchodzimy dni krzyżowe, podczas Kościół modli się o błogosławieństwo Boże dla pracujących w rolnictwie, błaga o dobre urodzaje, a także pamięta o tych, którzy w różnych miejscach świata cierpią głód.

4. W czwartek  adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Zapraszamy do modlitwy przed Jezusem obecnym w Eucharystii.

5. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego Niedzieli

6. Od 19 maja do 11 listopada, msza święta o godz. 9.00 jest odprawiana w kościele św. Marcina.

7. Próba dla młodzieży przed przyjęciem sakramentu bierzmowania odbędzie się we wtorek o godz. 18.00.

8. Sakrament pokuty dla kandydatów do bierzmowania, ich rodzin oraz świadków w sobotę, 1 czerwca od godz. 9.00

9. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Ks. Wojciech odwiedzi chorych od godz. 9.00. W sobotę o godz. 17.30 rozpoczynamy nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

w środę – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej,

w sobotę – wspomnienie św. Justyna, męczennika,

11. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności Zygfryd Kalinowski. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…