1. Przeżywamy dziś niedzielę świętej Rodziny. Dziś Bóg przed nami stawia nami wyjątkową rodzinę – Jezusa, Maryję i Józefa. Powołanie do życia w małżeństwie i rodzinie jest jedną z dróg do świętości. To w niej Jezus otoczony miłością „czynił postępy w mądrości, w latach i w łasce u Boga i u ludzi” (Łk 2,52). Módlmy się w intencji naszych rodzin, aby stawały się one miejscem odkrywania miłości samego Boga, miłosierdzia, dobroci, pokory, cichości, cierpliwości i gotowości do przebaczania. Nieszpory o godz. 17.30.

2. We wtorek ostatni dzień roku 2019. Po mszy świętej o godz. 18. nabożeństwo dziękczynno-błagalne na zakończenie roku. Nasza obecność w tym dniu na mszy świętej niech będzie świadectwem wdzięczności Bogu za łaski otrzymane w tym roku.  Zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie.

3. W środę, 1. stycznia odchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, pierwszy dzień Nowego Roku. Msze święte w naszej parafii o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00.

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00.

5. Do nabycia jest Gość niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.

w środę – św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła,

7. W czasie wizyty duszpasterskiej nie będzie mszy świętej o godz. 18.00.

8. Plan wizyty duszpasterskiej na najbliższe dni w naszej parafii –

czwartek, 2 stycznia od. godz. 16.00 – ul. Cieplicka: od osiedla „Orle” do nr 150

piątek, 3 stycznia od godz. 16.00 – ul. Cieplicka od nr 151 do 180

sobota, 4 stycznia od godz. 10.00 – ul. Cieplicka od nr 181 do 236

niedziela, 5 stycznia od godz. 15.00 – ul. Polna, Ogrodowa,

wtorek, 7 stycznia od godz. 16.00 – ul. Karkonoska do nr 50, ul. Pod Chojnikiem,

9. Dzisiaj o godz. 16.00 w parafii św. Jana Chrzciciela w Cieplicach odbędzie się koncert kolęd i pastorałek pt. Przyjaciele dla parafii. Po koncercie organizatorzy zapraszają do kawiarenki na ciasto i inne atrakcje świąteczne.