1. Przeżywamy dziś Święto Ofiarowania Pańskiego. Patrzymy na Maryję, która w świątyni trzyma na rękach Dzieciątko Jezus ofiarując Go Ojcu. Całe życie Maryi było zwrócone ku Jezusowi. W tej mszy świętej Maryja prowadzi nas na spotkanie ze swoim Synem, a naszym Pasterzem. Prośmy, aby Chrystus był dla nas światłem, które zaniesiemy w mroki dzisiejszego świata. Po mszy świętej o godz. 9.00 wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Nieszpory o godz. 17.30.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do uwielbienia Jezusa w Eucharystii.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.15.

Kancelaria jest czynna w środy i piątki od 16.30 do 17.30. W sprawach losowych (np. pogrzebu) zawsze, kiedy wymaga tego sytuacja.

5. Do nabycia jest Gość niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.

w poniedziałek  – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika,

w środę – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy,

w czwartek wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy,

7. Wspólnota żywego zaprasza na wspólną modlitwę w intencji wszystkich kapłanów w sobotę, 8 lutego o godz. 17.30.