Najbliższe Światowe Dni Młodzieży odbędą się już podczas wakacji. Od 1 do 6 sierpnia 2023 roku Papież Franciszek zaprasza młodych ludzi z całego świata do przepięknej Lizbony – stolicy Portugalii. Będzie to zapewne czas radości, młodości, wiary, nawiązywania przyjaźni oraz poznawania nowych kultur i zabytków historii.

Drogi Młody Przyjacielu!

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w tym niezwykłym festiwalu młodych, zapraszam Cię na stronę internetową sdmpolska.pl Tam znajdziesz szczegółowe informacje odnośnie do tego, czym są Światowe Dni Młodzieży.  A jeśli chciałbyś wyruszyć na to fantastyczne spotkanie z młodymi z naszej diecezji, to zapraszam do kontaktu z Diecezjalnym Koordynatorem ŚDM pod numerem telefonu 502 484 644 lub drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nie ma na co czekać! Czas się już pakować i ruszać w drogę!

ks. Przemysław Superson
koordynator ŚDM
w Diecezji Legnickiej

Copyright © 2015 - 2024 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie