OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ
ŚWIĘTO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
16.04.2023 r.

  1. Za przykładem Apostołów i pierwszych chrześcijan gromadzimy się dziś w naszej świątyni, aby słuchać słowa Bożego i łamać chleb, tzn. sprawować pamiątkę Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa. Jezus przynosi nam dar pokoju i przebaczenia, co podkreśla święto Bożego miłosierdzia. Niech udział w Eucharystii pogłębi naszą wiarę, wzajemną miłość i zaufanie Panu pełnemu miłosierdzia. Dzisiaj rozpoczynamy w całym Kościele Tydzień Miłosierdzia, który podkreśla konieczność przekazywania Bożej dobroci wszystkich potrzebujących. O godz. 17.30 nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia. Zachęcam do wspólnego uwielbienia Boga za dar Jego miłosierdzia.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa zmartwychwstałego.
  3. W najbliższy piątek (21.04.2023 r.) kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  4. Taca z poprzedniej niedzieli była przeznaczona na prace konserwatorskie w naszej parafii. Złożyliśmy na ten cel 5033 zł.
  5. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli.
  6. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności Leszek Piłko. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

 

Copyright © 2015 - 2024 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie