OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ
07.05.2023 r.

 1. Trwając w radości ze Zmartwychwstania pańskiego przychodzimy na mszę świętą, aby dziękować Panu Bogu za dar zbawienia, jaki nam ofiaruje w swoim Synu. W te niedzielę wielkanocną Jezusa składa nam wspaniale obietnice, które spełnią, pod warunkiem, że będziemy mieli wiarę i będziemy troszczyli się o zażyłą relację z Nim. Prośmy dzisiaj Jezusa, abyśmy otwierali się na jego obecność, tak by mógł przenikać naszą codzienność i dzięki temu mógł wprowadzić nas do mieszkania w niebie.
 2. Miesiąc maj w polskiej tradycji jest miesiącem maryjnym. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej, połączone ze śpiewem litanii codziennie o godz. 17:30. Zachęcamy do wspólnego uwielbienia Boga przez Maryję.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17:00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa zmartwychwstałego.
 4. W środę, 10 maja po wieczornej Mszy świętej odbędzie się próba dla dzieci przystępujących do I Komunii świętej.
 5. W sobotę, 13 maja o godz. 17:15 odbędzie się nabożeństwo ku czci Matki Bożej fatimskiej. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
 6. W niedzielę, 21 maja 2023 r. o godz. 15:30, na plebanii, odbędzie się spotkanie rady parafialnej. Proszę o obecność.
 7. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli.
 8. W tym tygodniu obchodzimy:
  - w poniedziałek - uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski,
  - w piątek - wspomnienie świętych męczenników Nereusza i Achillesa oraz wspomnienie św. Pankracego (męczennika),
  - w sobotę - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej.

 

 

Copyright © 2015 - 2023 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie