OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

14.05.2023 r.

1. Szósta niedziela wielkanocna przypomina nam jedno z najważniejszych przesłań, jakie kieruje do nas Bóg: Kto wiernie wypełnia Boże przykazania, tan może liczyć na Boże błogosławieństwo, ten otrzyma dar Ducha Świętego, ten jest umiłowanym dzieckiem Boga Trójjedynego. Otwórzmy się na dar Bożego słowa i Eucharystii, w których przychodzi do nas Chrystus zmartwychwstały.
  2. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace konserwatorskie w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej, połączone ze śpiewem litanii loretańskiej codziennie o godz. 17:30. Zachęcamy do wspólnego uwielbienia Boga przez Maryję.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17:00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa zmartwychwstałego.
  5. W niedzielę, 21 maja o godz. 15:30, na plebanii, odbędzie się spotkanie rady parafialnej. Proszę o obecność.
  6. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli.
    we wtorek - święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.