OGŁOSZENIA PARAFIALNE XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
16.07.2023 r. 

  1. W dzisiejszej liturgii słowa pełno jest obrazów zaczerpniętych ze świata przyrody. Pan Bóg jak gospodarz uprawia ziemię, spulchnia ją deszczami, wyrównuje skiby. A wdzięczna natura odpowiada radosnym i spokojnym wysiłkiem, by przynieść chwałę Stwórcy i plony człowiekowi. Włączmy w tę Eucharystię nasze uwielbienie Boga i ofiarujmy wszystkie nasze wysiłki minionego tygodnia.
  2. Taca z poprzedniej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Złożyliśmy na ten cel 4880 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży. Przypominajmy naszym najmłodszym o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy świętej oraz tak organizujmy wypoczynek wakacyjny i urlopowy, aby był tam czas na niedzielną Eucharystię.
  4. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna w środy od 16.30 do 17.30.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00. W czasie adoracji można skorzystać z sakramentu pokuty.
  6. Do nabycia są tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.
  7. W tym tygodniu obchodzimy:
    - w sobotę – święto św. Marii Magdaleny.
Copyright © 2015 - 2023 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie