OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
30.07.2023 r.

 1. Eucharystia jest darem Chrystusa dla nas, umożliwiającym nam spotkanie z Nim w sposób szczególny i bliski. Warto więc w dzisiejszą niedzielę i w każdym dniu naszego życia odnaleźć w sobie tę potrzebę spotkania z Panem, ukrytym pod postaciami chleba i wina, który jest dla nas drogą, prawdą i życiem – najcenniejszym skarbem Kościoła, który, przemienia nas i wypełnia nasze serca miłością Boga. Po każdej Mszy świętej odbędzie się błogosławieństwo pojazdów i kierowców z racji wspomnienia św. Krzysztofa.
 2. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży. Przypominajmy naszym najmłodszym o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy świętej oraz tak organizujmy wypoczynek wakacyjny i urlopowy, aby był tam czas na niedzielną Eucharystię.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00. W czasie adoracji można skorzystać z sakramentu pokuty.
 4. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.15. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej w sobotę o godz. 17.00.
 5. W następną niedzielę, 6 sierpnia, Msza święta o godz. 12.00 w kościele św. Marcina.
 6. Do nabycia są tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.
 7. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienie:
  - w poniedziałek – św. Ignacego z Loyoli, prezbitera,
  - we wtorek – św. Alfonsa Marii Liguori, biskupa i doktora Kościoła,
  - w piątek – św. Jana Marii Vianneya, prezbitera.
 8. Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy błogosławionego wypoczynku.
 9. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności Andrzej Głogowski. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
Copyright © 2015 - 2024 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie