OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
03.09.2023 r.

  1. Na początku nowego roku pracy i nauki liturgia kościoła ukazuje nam Chrystus, który wskazuje swoim uczniom na potrzebę pójścia drogą rezygnacji z siebie i wyrzeczeń. Tylko w ten sposób osiąga wolność. Prośmy dzisiaj Pana, aby nas umocnił w podążaniu tą wymagającą drogą krzyża, która prowadzi do zmartwychwstania i życia. Dzisiaj Msza święta o godz. 12:00 w kościele św. Marcina.
  2. Jutro o godzinie 08:00 Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszam na tę Mszę świętą dzieci, młodzież, rodziców, dziadków, nauczycieli i wychowawców, byśmy wspólnie mogli prosić o Boże błogosławieństwo na ten nowy rok szkolny i katechetyczny.
  3. Dziękuję bardzo za dostarczenie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na rzecz organizacji „Pro Missio”.
  4. W czwartek od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji można skorzystać z sakramentu pokuty.
  5. Do nabycia są tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.
  6. Od 1 września 2023 r. kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i środy od 16:30 do 17:30.
  7. W tym tygodniu obchodzimy:
    - w czwartek – święto Narodzenia Matki Bożej.
Copyright © 2015 - 2023 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie