OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
19.11.2023 r.

1. Przeżywając Światowy Dzień Ubogich, obejmujemy szczerą modlitwą wszystkie osoby dotknięte ubóstwem – czy to materialnym czy duchowym. Jednocześnie przychodzimy do Chrystusa, aby napełnić nasze serca miłością i przyjąć Jego posłanie do tego, by stać się misjonarzami miłości, angażującymi się w troskę Kościoła o ubogich.
  2. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w naszym kościele. Zebraliśmy 5288 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. Do 15 listopada modliliśmy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i złożone ofiary z tej okazji.
  4. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w kiermasz ciast i za ofiary w wysokości 2101,00 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup prezentów dla dzieci na roraty oraz na potrzeby grupy dziecięcej w naszej parafii. Bóg zapłać.
  5. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się 1 grudnia 2023 r. (piątek) po Mszy świętej wieczornej. Spotkanie poprowadzi katecheta, pan Piotr Kiżuk.
  7. Do nabycia są tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.
    - w poniedziałek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera,
    - we wtorek – wspomnienie Ofiarowania NMP,
    - w środę – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy,
    - w piątek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy,.
  9. W ostatnim czasie odeszła do wieczności Stanisława Piekarek. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…