OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
26.11.2023 r.

1. W dzisiejszą niedzielę czcimy Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jezus jest Królem. Wszystko przez „Niego zostało stworzone i dzięki Niemu istnieje”. Msza święta, w której uczestniczymy, jest ukazaniem Chrystusa Króla jako naszego pasterza i przewodnika do zbawienia. Przyjmijmy ten dar Jezusowego prowadzenia po drogach czasu do wieczności.
  2. W czwartek od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek i sobotę od godz. 9:00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17:15. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej w sobotę o godz. 17:00.
  4. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się 1 grudnia 2023 r. (piątek) po Mszy świętej wieczornej. Spotkanie poprowadzi katecheta, pan Piotr Kiżuk.
  5. Do nabycia są tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.
  6. W tym tygodniu obchodzimy w czwartek – święto św. Andrzeja, Apostoła.