OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
31.12.2023 r.

1. W ostatni dzień roku kalendarzowego patronuje nam Święta Rodzina z Nazaretu. Dziadkowie, rodzice i dzieci odnajdują w niej mądrość stanu, prostotę, ale i zarazem bogactwo życia w harmonii z Bogiem i drugim człowiekiem. Prosimy dzisiaj o dobroć, pokorę, cichość i cierpliwość, o wzajemne przebaczenie w naszych rodzinach, byśmy z wiarą, nadzieją i miłością mogli rozpocząć nowy rok. Dzisiaj o godz. 17:30 nabożeństwo dziękczynno-błagalne. Zachęcam do wspólnej modlitwy, by razem dziękować za wszystko, co przeżyliśmy i prosić o błogosławieństwo Boże na kolejny rok.
  2. Jutro Uroczystość Bożej Rodzicielki – Maryi; pierwszy dzień Nowego Roku. Msze święte o godz. 08:00,10:30 i 18:00.
  3. W najbliższą środę kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  4. W czwartek od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 09:00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17:15.
  6. W sobotę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, nazywana w tradycji świętem Trzech Króli. Msze święte o godz. 08:00, 10:30 i 18:00.
  7. Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego i Niedzieli.