OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ
05.05.2024 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest wypełniona miłością. Najpierw w Słowie Bożym, a później na ołtarzu Chrystus będzie obdarzał nas miłością bez końca i wzywał do okazywania jej naszym braciom i siostrom. Jesteśmy zaproszeni do odkrycia, jak ważni jesteśmy w oczach Boga. Prośmy o doświadczenie tej nieskończonej miłości w czasie tej Mszy świętej.

2. Przeżywamy miesiąc maj poświęcony w polskiej tradycji Najświętszej Maryi Pannie. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej codziennie o godz. 17.30. Zachęcam do wspólnego uwielbienia Boga przez Maryję w śpiewie litanii loretańskiej.

3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. Zachęcam do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli. Do nabycia w zakrystii jest również kolejny numer dwumiesięcznika Historia Kościoła. Cena – 12 zł.

5.  Pozostały dwa wolne miejsca na wycieczkę do Włoch (Florencja  Piza San Gimignano Watykan Rzym Manopello Asyż Wenecja) w terminie 11-20.07.2024 r. Oferta jest wywieszona w gablocie. Dostępne są także ulotki z ofertą. Odpowiedzialnym za wycieczkę jest katecheta p. Patryk Mężyk, u którego można uzyskać wszelkie informacje. Zadatek przy zapisie: 500,00 zł. Jeśli zaszłaby taka potrzeba to istnieje możliwość 3/4 miejsc.

6. Zapraszamy wszystkich chętnych, zwłaszcza małżonków będących w kryzysie, osoby samotne i opuszczone na spotkanie ze Wspólnotą Trudnych Małżeństw „Sychar” w piątek 10 maja 2024 roku o godz. 19.30 (Msza św.  o godz.  19.00) do parafii św.  Jana Chrzciciela przy ulicy Cieplickiej 9 w Jeleniej Górze - Cieplicach.