OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VII NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ
UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
12.05.2024 r.

1. Dzisiejsza niedziela otwiera przed nami misterium wniebowstąpienia Pana Jezusa, który mimo odejścia do Ojca pozostaje ciągle z nami. W Eucharystii możemy kolejny raz przeżywać nasze powołanie do bycia blisko Boga i siebie nawzajem. Otwórzmy nasze serca na to wszystko, czego On pragnie w nas dokonać.

2. W poniedziałek, 13 maja 2024 r. o godz. 17:30, nabożeństwo ku czci Matki Bożej fatimskiej połączone z nabożeństwem majowym. Zachęcam do wspólnego uwielbienia Boga przez Maryję.

3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W następną niedzielę, 19 maja 2024 r. o godz. 12:00, w naszej parafii będzie uroczystość Pierwszej Komunii świętej. Bardzo proszę, by tę Mszę świętą o godz. 12:00 pozostawić wyłącznie dla dzieci, rodzin i zaproszonych gości ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w kościele.

5. Zachęcam do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli. Do nabycia w zakrystii jest również kolejny numer dwumiesięcznika Historia Kościoła.
Cena – 12 zł.

6.  Pozostały dwa wolne miejsca na wycieczkę do Włoch (Florencja – Piza – San Gimignano – Watykan – Rzym – Manopello – Asyż – Wenecja) w terminie 11-20.07.2024 r. Oferta jest wywieszona w gablocie. Dostępne są także ulotki z ofertą. Odpowiedzialnym za wycieczkę jest katecheta p. Patryk Mężyk, u którego można uzyskać wszelkie informacje. Zadatek przy zapisie: 500,00 zł. Jeśli zaszłaby taka potrzeba to istnieje możliwość 3/4 miejsc.

- we wtorek – święto św. Macieja, Apostoła,
- w czwartek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.