OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
16.06.2024 r.

1. Królestwo Boże jest w nas. Duch święty zaszczepił je w naszych sercach od chrztu świętego. Zadaniem, które od tamtej chwili stawia przed Chrystus, jest nasze rzetelne zatroskanie o stały rozwój tego Królestwa w nas i wokół nas. Kościół, do którego jest narzędziem wprowadzania tego Bożego panowania i obecności w świecie. Na początku tej Mszy świętej stańmy przed Bogiem w prawdzie i odpowiedzmy na pytanie, czy jesteśmy świadomi tego powołania do budowania Królestwa Bożego w naszych sercach i w naszym życiu.

2. W poniedziałek (17.06.2024 r.) o godz. 18.00 w kościele, odbędzie spotkanie wszystkich uczestników pielgrzymki do Włoch. Obecność obowiązkowa.

3. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30. Zachęcam do wspólnego uwielbienia Boga przez symbol Boskiego Serca Syna Bożego.

4. W każdą środę o godz. 17.00 zachęcam wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej.

5. W czwartek od godz. 16.30 spowiedź na zakończenie roku szkolnego. Od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek, 21 czerwca o godz. 8.00, Msza święta na zakończenie roku szkolnego. Podziękujemy wspólnie za miniony czas, w którym staraliśmy się pogłębiać naszą wiarę, wiedzę i będziemy prosić o błogosławieństwo Boże na czas wakacji.  Zachęcam do udziału w tej Mszy świętej wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i wychowawców.

7. Zapraszam 30 czerwca 2024 r. na uroczystą Mszę świętą o godz. 12:00, na której będziemy przeżywać jubileusz 60-cio lecia święceń kapłańskich księdza prałata Józefa Frąca.

8. Zachęcam do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli.

w poniedziałek – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika,
- w piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.