OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
23.06.2024 r.

1. W naszej codzienności zatrzymujemy się w dniu Pańskim przy Chrystusie, by zaczerpnąć mocy i nabrać duchowych sił do zmagania się z trudnościami dnia codziennego. Nasza obecność na mszy świętej świadczy o tym, że chcemy zapraszać Chrystusa do łodzi naszego życia, by wraz z nim płynąć przez codzienność. Niech Słowo Boże i Ciało Chrystusa wzmacniają w nas poczucie Bożej bliskości.

2. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30. Zachęcam do wspólnego uwielbienia Boga przez symbol Boskiego Serca Syna Bożego.

3. Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży. Przypominajmy naszym najmłodszym o przeżywaniu czasu wolnego razem z Jezusem poprzez codzienną modlitwę i udział w niedzielnej mszy świętej. Organizujmy tak czas wypoczynku, by nie zabrakło tam czasu na niedzielną Eucharystię.

4. W każdą środę o godz. 17.00 zachęcam wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej.

5. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Zapraszam 30 czerwca 2024 r. na uroczystą mszę świętą o godz. 12:00, na której będziemy przeżywać jubileusz 60. lecia święceń kapłańskich księdza prałata Józefa Frąca.

8. Zachęcam do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli.

- w poniedziałek – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela,
- w sobotę – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, głównych patronów diecezji legnickiej.