OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
04.08.2024 r.

1. Gromadzimy się w naszym kościele na początku sierpnia, miesiąca, który zapisał się w sposób szczególny w naszej historii. Z sercami przepełnionymi troską, ale w pokorze i z głęboką wiarą w Opatrzność Bożą, prośmy w czasie tej Mszy świętej przychodzącego Pana za naszą Ojczyznę i nasz naród. Dzisiaj o godz. 12.00 Msza święta odprawiona zostanie w kościele pw. św. Marcina.

2. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży. Przypominajmy naszym najmłodszym o przeżywaniu czasu wolnego razem z Jezusem poprzez codzienną modlitwę i udział w niedzielnej Mszy świętej. Organizujmy tak nasz wypoczynek, by nie zabrakło tam czasu na niedzielną Eucharystię.

3. W środę o godz. 17.30 zachęcam wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej.

4. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Zachęcam do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli.

w czwartek – wspomnienie św. Dominika, prezbitera,
- w piątek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy,
- w sobotę – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.