OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
08.09.2024 r.

1. Bóg nie ma względu na osoby – dlatego gromadzi nas jednym stole eucharystycznym. Wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami, dziećmi jednego Ojca; za każdego z nas Jezus umarł na Krzyżu. Rozpoczynając sprawowanie Eucharystii, otwórzmy nasze serca: oto sam Bóg przychodzi, aby nas zbawić. Dziś rozpoczynamy w naszej Ojczyźnie XIV Tydzień Wychowania. Polecamy Bogu dzieci, młodzież, rodziców, wychowawców, katechetów i nauczycieli.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace remontowe w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.

3. W środę o godz. 17.30 zachęcam wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej.

4. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek, 13 września o godz. 17.15 nabożeństwo u czci Matki Bożej Fatimskiej.

6. W niedzielę, 15 września 2024 r. po Mszy świętej o godz. 10.30, odbędzie się spotkanie dotyczące zapisów dzieci na przygotowanie do I. Komunii świętej.

7. Zachęcam do lektury Gościa niedzielnego i Niedzieli.

- w piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła,
- w sobotę – święto Podwyższenia Krzyża świętego.

9. W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności Irena Śmigocka i Wiesława Kulik. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…