OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
15.09.2024 r.

1. W dzisiejszą niedzielę Jezus, podobnie jak swoim uczniom, zadaje nam pytanie: „Za kogo uważają Mnie ludzie?” (Mk 8,27). To pytanie domaga się odpowiedzi, która w życiu każdego z nas, obecnego na Eucharystii, ma wydawać duchowe owoce. Otwórzmy nasze serca na działanie łaski Bożej, aby odpowiedź, jaką damy naszemu Zbawicielowi, była odpowiedzią ucznia wiernego Ewangelii. Po Mszy świętej o godz. 10.30, odbędzie się spotkanie dotyczące zapisów dzieci na przygotowanie do I. Komunii świętej.

2. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w naszym kościele. Złożyliśmy 5255 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

3. W środę o godz. 17.30 zachęcam wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej.

4. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W niedzielę, 29 września 2024 r. o godz. 16.00 na plebanii, odbędzie się spotkanie rady parafialnej. Proszę o obecność.

6. Zachęcam do lektury Gościa niedzielnego i Niedzieli.

- w poniedziałek – wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa,
- w środę – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski,
- w piątek – rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Legnicy,
- w sobotę – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.