1. Przeżywamy dziś 34. niedzielę zwykłą, która przypomina nam, że nasz Pan Jezus Chrystus zakrólował z krzyża jako jedyny władca, który bierze na siebie grzechy swych poddanych. Uwielbiajmy naszego Króla i przyjmijmy Jego władzę, bo Jego panowanie nigdy nie przeminie, a Jego Królestwo nie ulegnie zagładzie. Po każdej mszy świętej odmówimy akt przyjęcia Jezusa Chrystusa jako  Króla i Pana.

 2. Zapraszamy na wspólną modlitwę za naszych drogich zmarłych codziennie o godz. 17.30, za których będziemy się modlić do piątku 25. listopada.

 3. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Zebraliśmy 4800 zł. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać.

 4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

 5. W piątek, po mszy wieczornej, spotkanie Kręgu Biblijnego.

 6. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich Gościa niedzielnego i Niedzieli – m.in. Ratunek w Ukrzyżowanym, Uznajemy Twe panowanie Jezu Chryste, Na dobre i na złe, Świadectwa naszej cywilizacji legły w gruzach, Król wieków i całego stworzenia, Apokalipsa – przesłanie zagłady czy tryumfu?

 7. 7. W tym tygodniu wspominamy:

  • w poniedziałek – Ofiarowanie NMP,

  • we wtorek – św. Cecylię, dziewicę i męczennicę,

  • w czwartek – świętych męczenników Andrzeja  Dung – Lac, prezbitera i Towarzyszy,

 

 

Koniec roku kościelnego

Królowi wieków nieśmiertelnemu

Bogu samemu

Cześć i chwała po wieki wieków

Copyright © 2015 - 2024 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie