1. Przeżywamy dzisiaj uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Bardzo serdecznie życzymy wam wszystkim modlącym się w tej świątyni, waszym rodzinom, oraz bliskim, aby nowy rok 2017 był czasem obfitującym w Boże błogosławieństwo, czasem opieki Bogurodzicy i świętych. „Podnieś rączkę Boże Dziecię, błogosław Ojczyznę miłą, w dobrych radach, w dobrym bycie wspieraj jej siłę swą siłą…”

  2. Msze święte w naszej parafii o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Po mszy świętej o godz. 12.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Nieszpory o godz. 17.30.

  3. Od poniedziałku 2. stycznia rozpoczynamy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Program kolędy [LINK] jest wywieszony w gablocie przy kościele 

  4. W piątek przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze święte w naszej parafii tak, jak w każdą niedzielę. Po każdej mszy świętej poświęcenie kadzidła i kredy.

    O godz. 15.30 w bursie Potok spotkanie opłatkowe dla rady parafialnej, Akcji katolickiej i róż różańcowych. Serdecznie zapraszamy. W tym dniu nie będzie odwiedzin chorych.

  5. Z powodu kolędy kancelaria parafialna będzie czynna tylko w soboty.

  6. Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego i Niedzieli: m.in.: Słowa najważniejsze, Drzewo prosto z raju, Nasz dom to drugie Betlejem; Czy chcemy Boga maleńkiego aż tak bliskiego? – ks. prof. Jerzy Szymik, Pokochajmy Miłość, Więcej miejsca dla Chrystusa – wywiad z Natalią Niemen.

  7. W tym tygodniu wspominamy:

    • w poniedziałek – św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów,

Copyright © 2015 - 2024 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie