1. Dzisiejsze święto jest wspomnieniem chrztu Pana Jezusa w Jordanie, w czasie którego Bóg Ojciec objawił ludzkości, kim jest Jezus z Nazaretu. On jest umiłowanym Synem Boga i prawdziwym Barankiem, który gładzi grzechy świata. Módlmy się tej niedzieli o wierność sakramentowi chrztu świętego, przez który otrzymaliśmy życie Boże. Święto dzisiejsze kończy okres Narodzenia Pańskiego. Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.
  2. Dzisiejsza niedziela jest drugą niedzielą miesiąca; taca jest przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

  3. Trwa wizyta duszpasterska – kolęda. Plan kolędy [LINK] jest wywieszony w gablocie przy kościele oraz jest umieszczony na stronie internetowej naszej parafii.

  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o przygotowanie intencji na to nabożeństwo.

  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa eucharystycznego.

  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; w Gościu niedzielnym  – Słowa najważniejsze, Islam sięga po przemoc, Noworoczne życzenia dla katolików, Po co był sobór, Dobry Rok 2017?; w Niedzieli – Chrzest – nieustanne zobowiązanie, Rodzice chrzestni pilnie poszukiwani,

Copyright © 2015 - 2024 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie