1. Przeżywamy IV niedzielę w ciągu roku. Przesłanie tej niedzieli podkreśla, że Bóg okazuje wielkość swojej łaski i mądrość wiary ludziom o sercu prostym i otwartym na jego Słowo. Przez udział we Mszy św. okazujemy posłuszeństwo Bogu i pokorę, otwierając się na niepojęte tajemnice, jakimi i dzisiaj obdarza nas Chrystus. Nieszpory o 17.30. Zapraszamy na wspólną modlitwę.

 2. W tym tygodniu zakończenie wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy bardzo serdecznie za możliwość odwiedzenia Was i wspólnej modlitwy o Boże błogosławieństwo na kolejny rok oraz złożone ofiary. Ci mieszkańcy, którzy byli nieobecni w swoich domach, a życzą sobie błogosławieństwa Bożego, prosimy o zgłaszanie w zakrystii. Będziemy odwiedzać w terminie umówionym.

 3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o przygotowanie intencji na to nabożeństwo.

 4. W czwartek obchodzimy Święto Ofiarowania pańskiego. Msze święte o godz. 7.00, 10.30,  i 18.00. Prosimy przynieść świece na liturgię. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa eucharystycznego.

 5. W tym tygodniu obchodzimy również pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od 17.00.

 6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

 7. W tym tygodniu wspominamy:

  1. we wtorek – św. Jana Bosko, prezbitera,

  2. w piątek – św. Błażeja, biskupa i męczennika – patrona w chorobach gardła.

   • Błogosławieństwo  świecami na mszach św. o godz. 7.00 i 18.00.

 8. 30. stycznia o godz. 16.30, w szkole nr 15, odbędzie się spotkanie rodziców dzieci klas III mających w tym roku przyjąć Komunię świętą. Prosimy rodziców o obecność.

Copyright © 2015 - 2024 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie