1. Przeżywamy I niedzielę Wielkiego Postu, czasu pokuty i nawrócenia. Przychodzimy do Chrystusa — Nowego Adama, by wśród pokus i trudności odnaleźć wartość naszej wiary, która przynosi nam usprawiedliwienie. Syn Boży kuszony przez szatana wzywa nas swoim przykładem, abyśmy jak On odrzucili to, co zagradza nam drogę do drzewa życia i sprowadza śmierć. O godz. 17.15 Gorzkie Żale, w których medytujemy mękę i śmierć Chrystusa. Serdecznie zapraszamy.

  2. Dodatkowo w tym czasie odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki – dla dzieci i młodzieży o godz. 16.45, dla dorosłych o godz. 17.15.

  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa eucharystycznego.

  5. W piątek po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego. Serdecznie zapraszamy.

  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu niedzielnym m.in. : Czas pokuty – Słowo Boże na niedzielę, czyściec na Czerwonym Jeziorze; w Niedzieli: Unia Europejska – na fundamencie czy na piasku, Porozmawiajmy o Hofmanie,

  7. W najbliższą niedzielę taca jest przeznczona na prace remontowe w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

  8. Rekolekcje wielkopostne w naszej rozpoczną się w III niedzielę Wielkiego Postu i potrwają do środy włącznie. Poprowadzi je ks. Janusz Kozyra, proboszcz z parafii Stara Kamienica. Starajmy się zaplanować sobie czas, by przeżyć owocnie rekolekcje. 

Copyright © 2015 - 2024 Parafia pw Św. Marcina w Jeleniej Górze-Sobieszowie