1. Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Bóg chce, by każdy z nas, napełniony Duchem Świętym, mógł przynosić Jego owoc, którym jest miłość. Przejawia się on na różne sposoby, stosownie do naszych życiowych ról i powołania. Prośmy, by każdy  z nas pozwalał napełnić się darem Ducha Pocieszyciela, który przychodzi do nas w Eucharystii. Dzisiejsza uroczystość kończy okres wielkanocny w kościele.

2. Przeżywamy miesiąc czerwiec, w którym czcimy  Serca Pana Jezusa. Zapraszamy codziennie o godz. 17.30 na nabożeństwo ku czci Serca Bożego.

3. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace remontowe w naszej świątyni. Bóg zapłaćza złożone ofiary.

4. W czwartek, 13 czerwca  nabożeństwo fatimskie o godz. 17.15. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego Niedzieli

6. W niedzielę, 30 czerwca na mszy świętej o godz. 12.00., ks. prałat Józef Frąc będzie dziękował za 55. lat życia kapłańskiego i 80. lat życia. Zapraszamy na tę uroczystość.

w poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła,

we wtorek – wspomnienie św. Barnaby Apostoła,

w czwartek – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana,

w piątek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika,