1. Przeżywamy XXIX niedzielę w ciągu roku.  Rozpoczynamy Tydzień Misyjny pod hasłem: „Ochrzczeni i posłani”. Jesteśmy zaproszeni do odkrywania skarbu, jakim jest chrzest, jakim jest wiara i  posłani, czyli wezwani, by w naszych środowiskach i różnych okolicznościach żyć po chrześcijańsku i przekazywać wiarę innym.

Po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas szóstych wraz z rodzicami. Obecność obowiązkowa.

2. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy włączyli się w akcję wspierania stypendystów fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia“. Zebraliśmy 1547 zł i 50 gr.

3. Taca z ubiegłej niedzieli była przeznaczona na prace remontowe w naszej świątyni. Złożyliśmy na ten cel 6717 zł. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

3. Od 1 października modlimy się wspólnie na różańcu. Różaniec, to modlitwa,
w której rozmyślamy nad tajemnicami naszego zbawienia. W tym rozmyślaniu towarzyszy nam Maryja, Matka Chrystusa. Nabożeństwo różańcowe codziennie
o godz. 17.30; zachęcamy do wspólnej modlitwy.

4. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do modlitwy przed Jezusem eucharystycznym.

5. Do nabycia jest  Gość niedzielnyNiedziela.

we wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

7. Do nabycia jest kalendarz parafialny na rok 2020. Cena jednego egzemplarza 5 zł.

8. W sobotę o godz. 16.45 odbędzie spotkanie ministrantów.

9. W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności Krystyna Żygadło i Stanisława Wojciechowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…