1. Przeżywamy I Niedzielę Adwentu.  Wobec upływającego czasu i zmian zachodzących w naszym życiu mamy świadomość, że Pan dziejów, nasz Zbawiciel przyjdzie na końcu czasów. Umocnieni Słowem Bożym i Eucharystią trwajmy w tym radosnym przygotowaniu i oczekiwaniu na przyjście Chrystusa.  Po mszy świętej o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Nieszpory o godz. 17.30.

Po każdej mszy świętej będzie poświęcenia opłatków na stół wigilijny. Tak, jak w poprzednich latach, ofiary z opłatków są przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

2. Od poniedziałku rozpoczynamy Roraty czyli msze święte poświęcone Matce Bożej, która jest naszą adwentową przewodniczką w oczekiwaniu na przyjście Pana Jezusa. Zapraszamy wszystkich na mszę świętą roratnią od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w sobotę o godz. 7.00.

3. W poniedziałek po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przygotujmy intencje na tę modlitwę.

5. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do modlitwy przed Jezusem eucharystycznym.

6. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.15.

7. Do nabycia jest  Gość niedzielny i Niedziela oraz kalendarz parafialny na 2020 rok.

we wtorek– wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera,