1. Przeżywamy III niedzielę w ciągu roku. Jezus Chrystus przyszedł przynosząc nam prawdziwe światło prawdy od Ojca w niebie. Uczestnicząc teraz w Eucharystii, pozwólmy ogarnąć się temu światłu: Pan w swoim słowie i w Komunii świętej prowadzi nas z ciemności grzechu do swojego przedziwnego światła. Nieszpory o godz. 17.30.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Starajmy się znaleźć czas na osobiste spotkanie z Jezusem w Eucharystii.

4. Kancelaria jest czynna w środy i piątki od 16.30 do 17.30. W sprawach losowych (np. pogrzebu) zawsze, kiedy wymaga tego sytuacja.

5. Wizyta duszpasterska na ul. Domeyki będzie w czwartek, 30 stycznia od godz. 16.00.

W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską. Dziękujemy bardzo serdecznie za możliwość odwiedzenia Was i wspólnej modlitwy o Boże błogosławieństwo na kolejny rok oraz złożone ofiary. Prosimy również tych mieszkańców, których z różnych powodów nie odwiedziliśmy z błogosławieństwem kolędowym, by zgłaszali  się do zakrystii w celu ustalenia odpowiedniego terminu.

6. Do nabycia jest Gość niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.

we wtorek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła,

w piątek – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera,

8. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności Maria Łużna. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….