1. Przeżywamy dziś VI niedzielę zwykłą. Jezus ofiaruje się za nas, wstawia się za nami u Ojca, daje nam siebie w Komunii świętej.  Jego słowa są światłem i drogowskazem na drogach naszego życia. Stańmy przed Chrystusem z otwartym i uważnym sercem na każde Jego słowo – „Naucz mnie, Panie, drogi Twoich ustaw…” (Ps 119,33). Nieszpory o godz. 17.30.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do uwielbienia Jezusa w Eucharystii.

4. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę „Początki Kościoła w Polsce” do Gostynia, Poznania i Gniezna dniach 25 – 26 kwietnia 2020 roku. Koszt 310 zł. Program będzie wywieszony na tablicy ogłoszeń. Zapisu i bliższe informacje u ks. Wojciecha.

5. Do nabycia jest Gość niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.

w sobotę – święto Katedry św. Piotra Apostoła,