1. Przeżywamy dziś XIV Niedzielę w ciągu roku. Każda Eucharystia to to czas dziękczynienia i uwielbienia Boga za wielkie rzeczy, które czyni nam każdego dnia. Jezus przychodzi do nas z darem Królestwa Bożego. Dziękujmy za to i pozwalajmy działać Chrystusowi w naszym życiu. Po mszy świętej o godz. 10.30 wystawienia Najświętszego Sakramentu z okazji pierwszej niedzieli miesiąca. Nieszpory o godz. 17.30.

2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki od godz. 17.00. Zachęcamy do uwielbienia Jezusa w Eucharystii.

3. Trwajmy w modlitwie indywidualnej i wspólnotowej o uwolnienie od pandemii spowodowanej koronawirusem.  Prośmy dobrego Boga, Pana dziejów o miłosierdzie nad nami. Pamiętajmy o stosowaniu norm sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa w duchu odpowiedzialności za życie i zdrowie swoje i innych.

4. Od niedzieli 14 czerwca msza święta o godz. 9.00 jest odprawiana w kościele św. Marcina.

5. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna tylko w środy od 16.30 do 17.30.

6. Zespół Szkół Katolickich w Jeleniej Górze informuje, że trwa nabór do I klasy szkoły podstawowej, ponadto otwarta zostanie także klasa IV. Nabór trwa także do kl. I Liceum Akademickiego. Szczegóły można znaleźć na: www.szkola.pankracy.edu.pl Ciekawe materiały można też znaleźć na YuoTube na kanale: „PankracyTV". Polecamy katolicką szkołę: „Szkołę Wartości”.

6. Do nabycia jest Gość niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.

w poniedziałek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

w środę – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera,

w sobotę – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy,

8. Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży. Przypominajmy naszym najmłodszym o niedzielnej mszy świętej. Spotkanie z Chrystusem w modlitwie i mszy świętej to gwarancja dobrego odpoczynku przed nowym rokiem szkolnym.