1. Przeżywamy dziś niedzielę świętej Rodziny. Gromadzimy się w naszej parafialnej świątyni, jako rodzina dzieci Bożych. Starajmy się naśladować przykład wspólnego życia Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa – oraz Eucharystię,  pokarm wzmacniający nas do dalszej drogi.

2. Zachęcamy do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

3. W czwartek ostatni dzień roku kalendarzowego. Msza święta dziękczynna za miniony rok prośbą o Boże błogosławieństwo na nowy 2021 rok, połączona z nabożeństwem przebłagalnym, zostanie odprawiona o godz. 17.00. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

4. W piątek obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Msze święte tak jak w każdą niedzielę – godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00.

5. W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. nabożeństwo pierwszej soboty o godz. 17.00.

6. Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego i Niedzieli. Ze względu na powiększoną objętość tygodniki kosztują 10 zł.

w poniedziałek – święto świętych Młodzianków, męczenników,

w sobotę – wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła,