1. Dzisiejsza niedziela zwraca naszą uwagę na dar miłości.  Najpierw w Słowie Bożym, a później na ołtarzu Chrystus będzie obdarzał nas miłością bez końca i wzywał do okazywania jej naszym bliźnim. Jesteśmy zaproszeni do odkrycia, jak ważni jesteśmy w oczach Boga, by później w taki sam sposób traktować każdego człowieka.

Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na prace konserwatorskie w naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. Nabożeństwo majowe ku czci Matki Bożej codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem Maryi.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00. Zapraszamy na uwielbienie Jezusa zmartwychwstałego.

4. Przypominamy, iż czas spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej trwa do Niedzieli Trójcy Świętej, która w tym roku przypada 30 maja.

5. W poniedziałek, wtorek i środę obchodzimy kwartalne dni modlitw o urodzaje, podczas których Kościół w Polsce modli się o dobre urodzaje i za kraje głodujące.

6. W niedzielę, 23 maja o godz. 11.30 i 13.00, w naszej parafii odbędzie się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W tym dniu Msze Święte o godz. 10.30 i 12.00 zostaną odprawione w kościele pw. św. Marcina. Ze względu na ograniczenie dotyczące liczby wiernych obecnych w kościele, Msza Święta o godz. 11.30 i 13.00 jest przeznaczona jedynie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.

7. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli

8. W tym tygodniu obchodzimy:

w piątek – święto św. Macieja, Apostoła,

9. Organizacja Green Office Ecologic, współpracująca ze Stowarzyszeniem Dobrych Inicjatyw "Pro Missio", organizuje zbiórkę elektrośmieci, które zostaną odebrane 22 maja o godz. 11.00 w parafii.

Sprzęt elektryczny i elektroniczny podlegający zbiórce prosimy dostarczać najpóźniej do 21 maja do parafii.