1. Oddajemy dzisiaj cześć tajemnicy wewnętrznego życia Boga – Trójcy Świętej. Trójjedyny Bóg nie chce, byśmy Go znali niejasno, ale chce nas obdarzyć głęboką, osobistą relacją z każdą z Osób Boskich, by nasze życie było coraz bardziej przeniknięte Bożą miłością. Módlmy się, aby sercem przyjąć to, czego nie może przeniknąć nasz ludzki umysł.

2. Nabożeństwo majowe ku czci Matki Bożej do poniedziałku włącznie o godz. 17.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem Maryi.

3. Od 1 czerwca czcimy Najświętsze Serce Jana Jezusa, w którym widzimy Boską i ludzką miłość naszego Zbawiciela. Nabożeństwo ku czci Serca Bożego codziennie o godz. 17.30.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.

5. W czwartek obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze święte są odprawiane tak, jak w każdą niedzielę; na zakończenie mszy świętej o godz. 10.30, 12.00 i 18.00 procesja eucharystyczna. W czasie oktawy Bożego Ciała, na zakończenie nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa – procesja z Najświętszym Sakramentem. Włączmy się we wspólne uwielbienie Chrystusa obecnego w Eucharystii.

6. Od niedzieli 30 maja do 11 listopada, msza święta o godz. 9.00 będzie sprawowana w kościele św. Marcina.

7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.45.

8. Nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca ku czci NMP o godz. 17.00.

9. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli

w poniedziałek – święto Nawiedzenia NMP,

we wtorek – wspomnienie św. Justyna, męczennika,

w środę – wspomnienie NMP Łaskawej,