1. „Wstąpił we mnie duch i postawił mnie na nogi…” Takie świadectwo Bożego działania daje prorok Ezechiel. Przychodzimy do naszego Pana obciążeni bagażem minionych dni. Stajemy przed Nim także ze świadomością czekających nas w najbliższym czasie wyzwań i obowiązków. Wiele spraw nas przytłacza, przerasta. To właśnie w czasie Mszy świętej, Bóg daje nam swoje słowo, aby nas wzmocnić na drogę, która jest przed nami. Pozwólmy Panu, aby wlał w nas swojego Ducha i postawił na nogi. Po mszy świętej o godz. 12.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Nieszpory z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 17.30.

2. Dziś godz. 16.00, na plebanii, odbędzie się spotkanie rady parafialnej.

3. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży. Przypominajmy naszym najmłodszym
o codziennej modlitwie i niedzielnej mszy świętej, ale też dajmy sami przykład dojrzałej wiary przez takie organizowanie odpoczynku, by na wakacyjnych i urlopowych szlakach był czas na spotkanie z Bogiem.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.

5. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli

6. Kancelaria parafialna czynna w lipcu i sierpniu w środy od godz. 16.30 do godz. 17.30.

we wtorek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy,

w czwartek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera,

8. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: Jadwiga Metelska i Feliks Jaworski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…