1. „Ożyje szukających Boga”. Nasze serca – nieraz przygnębione, zamierające – mogą znów ożyć, jeżeli będziemy szukać Boga. I choć w naszym zabieganiu i hałasie świata to nasze szukanie Boga nie jest łatwe, to właśnie tu i teraz Bóg pozwala nam się odnaleźć. Rozpoznajmy Go w tych sakramentalnych znakach, aby nasze serca były żywe.

2. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na prace konserwatorskie w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.

3. We wtorek po mszy wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

4. Trwają wakacje i urlopy. Przypominajmy naszym najmłodszym o codziennej modlitwie i niedzielnej mszy świętej, ale też dajmy sami przykład dojrzałej wiary przez takie organizowanie odpoczynku, by na wakacyjnych i urlopowych szlakach był czas na spotkanie z Bogiem.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00. W czasie adoracji okazja do sakramentu pokuty.

6. Zachęcamy do czytania Gościa niedzielnego i Niedzieli

7. Kancelaria parafialna czynna w lipcu i sierpniu w środy od godz. 16.30 do godz. 17.30.

w poniedziałek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika,

we wtorek – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta,

w czwartek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła,